De Musicaldatabase

Log in

Of log in met je account:

Wachtwoord vergeten?

Musical Awards 2020

Categorieën

AD Publieksprijs

  1. The Lion King (genomineerd)
  2. Soldaat van Oranje - De Musical (genomineerd)
  3. Brugklas de Musical (genomineerd)
  4. Expeditie Eiland (genomineerd)
  5. Op hoop van zegen (genomineerd)
  6. Stil in mij (genomineerd)
  7. Mamma Mia! (genomineerd)
  8. The Bridges of Madison County (genomineerd)
  9. De brief voor de koning (genomineerd)
  10. Annie (genomineerd)
  11. Marvellous (genomineerd)
  12. Was getekend, Annie M.G. Schmidt (genomineerd)
  13. The Color Purple (genomineerd)
  14. The Addams Family (genomineerd)
  15. Evita (genomineerd)
  16. Kinky Boots (genomineerd)
  17. Fun Home (genomineerd)
  18. Anastasia (genomineerd)
  19. 't Schaep met de 5 Pooten (genomineerd)
  20. Charley (genomineerd)
  21. Lazarus (genomineerd)

Beste Grote Musical

  1. Kinky Boots (genomineerd)
  2. Anastasia (genomineerd)
  3. Lazarus (genomineerd)

Beste Kleine Musical

  1. 't Schaep met de 5 Pooten (genomineerd)
  2. Brugklas de Musical (genomineerd)
  3. Fun Home (genomineerd)

Beste vormgeving/toneelbeeld

  1. Linda Cho in Anastasia (genomineerd)
  2. Eric Goossens in Fun Home (genomineerd)
  3. Jan Versweyveld in Lazarus (genomineerd)
  4. Alexander Dodge in Anastasia (genomineerd)
  5. Marjolein Ettema in Kinky Boots (genomineerd)

Beste script/liedteksten/vertaling

  1. Daniël Cohen in Brugklas de Musical (genomineerd)
  2. Enda Walsh in Lazarus (genomineerd)
  3. Jurrian van Dongen in Kinky Boots (genomineerd)
  4. Harvey Fierstein in Kinky Boots (genomineerd)
  5. Koen van Dijk in Fun Home (genomineerd)

Beste muziek/arrangementen

  1. Fons Merkies in Brugklas de Musical (genomineerd)
  2. Marco Braam in Fun Home (genomineerd)
  3. Henry Hey in Lazarus (genomineerd)
  4. Cyndi Lauper in Kinky Boots (genomineerd)
  5. Jeroen Sleyfer in Annie (genomineerd)

Beste regie

  1. Ivo van Hove in Lazarus (genomineerd)
  2. Anne de Blok in Brugklas de Musical (genomineerd)
  3. Martin Michel in Kinky Boots (genomineerd)
  4. Koen van Dijk in Fun Home (genomineerd)
  5. Darko Tresnjak in Anastasia (genomineerd)

Beste choreografie

  1. Peggy Hickey in Anastasia (genomineerd)
  2. Annie-B Parson in Lazarus (genomineerd)
  3. Martin Michel in Kinky Boots (genomineerd)

Beste Vrouwelijke Bijrol

  1. Ellen Pieters in 't Schaep met de 5 Pooten (genomineerd)
  2. Gerrie van der Klei in Anastasia (genomineerd)
  3. Ellen Evers in Anastasia (genomineerd)
  4. Vajèn van den Bosch in Kinky Boots (genomineerd)
  5. Eva van Gessel in Annie (genomineerd)

Beste Vrouwelijke Hoofdrol

  1. Renée van Wegberg in Fun Home (genomineerd)
  2. Tessa Sunniva van Tol in Anastasia (genomineerd)
  3. Eva van der Gucht in 't Schaep met de 5 Pooten (genomineerd)

Beste Mannelijke Hoofdrol

  1. Daniel Cornelissen in Marvellous (genomineerd)
  2. Ad Knippels in Fun Home (genomineerd)
  3. Pieter Embrechts in Lazarus (genomineerd)
  4. Dragan Bakema in Lazarus (genomineerd)
  5. Naidjim Severina in Kinky Boots (genomineerd)

Beste Mannelijke Bijrol

  1. Rolf Koster in Op hoop van zegen (genomineerd)
  2. Ad Knippels in Anastasia (genomineerd)
  3. René van Kooten in Anastasia (genomineerd)
  4. Dennis Willekens in Kinky Boots (genomineerd)
  5. Sjoerd Spruijt in Annie (genomineerd)

Aanstormend Talent

  1. Jary Sluijter in Brugklas de Musical (genomineerd)
  2. Juliana Zijlstra in Lazarus (genomineerd)
  3. Dominique de Bont in Fun Home (genomineerd)
  4. Iris Bakker in Fun Home (genomineerd)
  5. Michael Muyderman in Annie (genomineerd)