De Musicaldatabase

Log in

Of log in met je account:

Wachtwoord vergeten?

Musical Awards 2020

Categorieën

AD Publieksprijs

  1. The Lion King (genomineerd)
  2. Soldaat van Oranje - De Musical (genomineerd)
  3. Brugklas de Musical (genomineerd)
  4. Expeditie Eiland (genomineerd)
  5. Op hoop van zegen (genomineerd)
  6. Stil in mij (genomineerd)
  7. Mamma Mia! (genomineerd)
  8. The Bridges of Madison County (genomineerd)
  9. De brief voor de koning (genomineerd)
  10. Annie (genomineerd)
  11. Marvellous (genomineerd)
  12. Was getekend, Annie M.G. Schmidt (genomineerd)
  13. The Color Purple (genomineerd)
  14. The Addams Family (genomineerd)
  15. Evita (genomineerd)
  16. Kinky Boots (genomineerd)
  17. Fun Home (genomineerd)
  18. Anastasia (genomineerd)
  19. 't Schaep met de 5 Pooten (genomineerd)
  20. Charley (genomineerd)
  21. Lazarus (genomineerd)

Beste Grote Musical

  1. Lazarus (winnaar)
  2. Kinky Boots (genomineerd)
  3. Anastasia (genomineerd)

Beste Kleine Musical

  1. Fun Home (winnaar)
  2. 't Schaep met de 5 Pooten (genomineerd)
  3. Brugklas de Musical (genomineerd)

Musical Award voor Unieke Prestatie

  1. Soldaat van Oranje - De Musical (winnaar)

Beste Vrouwelijke Hoofdrol

  1. Renée van Wegberg in Fun Home (winnaar)
  2. Eva van der Gucht in 't Schaep met de 5 Pooten (genomineerd)
  3. Tessa Sunniva van Tol in Anastasia (genomineerd)

Beste Mannelijke Hoofdrol

  1. Pieter Embrechts in Lazarus (winnaar)
  2. Daniel Cornelissen in Marvellous (genomineerd)
  3. Ad Knippels in Fun Home (genomineerd)
  4. Dragan Bakema in Lazarus (genomineerd)
  5. Naidjim Severina in Kinky Boots (genomineerd)

Beste Vrouwelijke Bijrol

  1. Gerrie van der Klei in Anastasia (winnaar)
  2. Ellen Evers in Anastasia (genomineerd)
  3. Vajèn van den Bosch in Kinky Boots (genomineerd)
  4. Eva van Gessel in Annie (genomineerd)
  5. Ellen Pieters in 't Schaep met de 5 Pooten (genomineerd)

Aanstormend Talent

  1. Dominique de Bont in Fun Home (winnaar)
  2. Jary Sluijter in Brugklas de Musical (genomineerd)
  3. Juliana Zijlstra in Lazarus (genomineerd)
  4. Iris Bakker in Fun Home (genomineerd)
  5. Michael Muyderman in Annie (genomineerd)

Beste regie

  1. Ivo van Hove in Lazarus (winnaar)
  2. Anne de Blok in Brugklas de Musical (genomineerd)
  3. Martin Michel in Kinky Boots (genomineerd)
  4. Koen van Dijk in Fun Home (genomineerd)
  5. Darko Tresnjak in Anastasia (genomineerd)

Beste Mannelijke Bijrol

  1. Dennis Willekens in Kinky Boots (winnaar)
  2. Rolf Koster in Op hoop van zegen (genomineerd)
  3. Ad Knippels in Anastasia (genomineerd)
  4. René van Kooten in Anastasia (genomineerd)
  5. Sjoerd Spruijt in Annie (genomineerd)

Beste script/liedteksten/vertaling

  1. Jurrian van Dongen in Kinky Boots (genomineerd)
  2. Harvey Fierstein in Kinky Boots (genomineerd)
  3. Enda Walsh in Lazarus (genomineerd)
  4. Koen van Dijk in Fun Home (genomineerd)
  5. Daniël Cohen in Brugklas de Musical (genomineerd)

Beste choreografie

  1. Martin Michel in Kinky Boots (genomineerd)
  2. Peggy Hickey in Anastasia (genomineerd)
  3. Annie-B Parson in Lazarus (genomineerd)

Beste muziek/arrangementen

  1. Fons Merkies in Brugklas de Musical (genomineerd)
  2. Marco Braam in Fun Home (genomineerd)
  3. Henry Hey in Lazarus (genomineerd)
  4. Cyndi Lauper in Kinky Boots (genomineerd)
  5. Jeroen Sleyfer in Annie (genomineerd)

Beste vormgeving/toneelbeeld

  1. Eric Goossens in Fun Home (genomineerd)
  2. Jan Versweyveld in Lazarus (genomineerd)
  3. Linda Cho in Anastasia (genomineerd)
  4. Alexander Dodge in Anastasia (genomineerd)
  5. Marjolein Ettema in Kinky Boots (genomineerd)